ثبت شرکت در ترکیه بدون نیاز به اقامت تنها در سه روزکاری

در صورت تمایل به دریافت مشاوره رایگان لطفا فرم را پر کنید

تماس با ما

ثبت شرکت در ترکیه بدون نیاز به اقامت تنها در سه روز،شما و تیمتان را وارد بازار بین المللی می کند. ثبت شرکت در ترکیه نسبت به سایر کشورهای اروپایی و حتی دبی بسیار ارزان تر و به صرفه تر است و البته موانع کمتری هم پیش روی شماست. با ثبت شرکت در ترکیه شما به راحتی می توانید وارد بازار صادرات و واردات بین المللی بشوید. حساب شرکتی یکی از مهم ترین دستاوردهای شما پس از ثبت شرکت در ترکیه است. کارشناسان حقوقی ما در کوتاه ترین زمان برای شما یک شرکت بین المللی معتبر به صورت کاملا قانونی در کشور ترکیه ثبت می کنند. برای دانستن هرآنچه که برای ثبت شرکت در ترکیه لازم است بدانید با ما همراه باشید.

شرایط ثبت شرکت در ترکیه با پاسپورت بدون نیاز به اقامت

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در ترکیه:

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در ترکیه شامل:

 • پاسپورت با اعتبار بالای ۷ ماه
 • دو عدد عکس بیومتریک
 • ترجمه صفحه اول پاسپورت
 • گرفتن نوبت از اتاق تجارت ترکیه
 • اجاره نامه دفتر یا ارائه اجاره نامه دفتر مجازی

هزینه ثبت شرکت در ترکیه:

✅ هزینه ثبت شرکت در ترکیه بین ۵۰ هزار لیر تا ۷۰ هزار لیر بسته به نوع فعالیت شرکت می باشد

✅ شما پس از انجام ثبت شرکت نیازمند باز کردن حساب بانکی نیز هستید که برای آن بسته به نوع بانکی که انتخاب می کنید هزینه جداگانه دریافت می شود

نکته ۱: جهت اطمینان خاطر، شما نصف مبلغ ثبت شرکت را پرداخت و مابقی مبلغ را پس از دریافت اساس نامه و روزنامه رسمی و نیز انجام امضای رسمی در دفترخانه به ما پرداخت خواهید کرد.

نکته ۲: در صورتی که ادرس ثبت شده در ترکیه نداشته باشید باید آدرس دفتر مجازی اعلام کنید تا در اساس نامه شرکت درج شود از این رو هزینه اجاره دفتر مجازی به صورت جداگانه گرفته می شود که برای ۶ ماه حدود ۸ هزار لیر خواهد بود (هزینه به صورت تقریبی اعلام میشود و در زمان ثبت شرکت استعلام قیمت گرفته می شود و ممکن است اعداد متغیر شود)

نکته ۳: به جهت وجود احتمال سوء استفاده در فرآیند ثبت شرکت بصورت وکالتی (غیرحضوری) این خدمت در مجموعه ما انجام نمی‌شود و حضور شخص شما ۳ روز کاری تا ۷ روز کاری در ترکیه ضروری است.

دقت بفرمایید که انجام ثبت شرکت در ترکیه با پاسپورت یک کار غیرقانونی نیست. این کار از طریق طی کردن فرآیندهای قانونی توسط تیم حرفه ای ملیس پی  انجام می‌شود و با بسیاری از خدمات مشابه که کلاه‌برداری یا اقدامات غیرقانونی هستند کاملا متفاوت است. شرایط پرداخت به صورت دو قسط یکی قبل از ثبت شرکت و دیگری پس از دریافت مدارک شرکت برای اطمینان خاطر شما از قانونی بودن و کلاه برداری نبودن این فرآیند برای شما در نظر گرفته شده است.

▫️نکاتی که باید از آن مطلع باشید:

 • برای شما از اتاق تجارت ترکیه نوبت دریافت می شود و باید در ساعتی که اعلام می شود در اتاق تجارت حضور داشته باشید. وقت ها دقیق می باشد و هر گونه تاخیری باعث سوخت شدن وقت شما می شود.
 • همکار ترک ما در روز مصاحبه در اتاق تجارت ترکیه همراه شما خواهد بود و تمامی کارها را انجام میدهد
 • پاسپورت شما باید حداقل ۷ ماه اعتبار داشته باشد و بهتر است اعتبار آن بیش از ۲ سال باشد چرا که شماره پاسپورت شما در مدارک شرکت درج می شود
 • امضای شما بر روی مدارک شرکت با امضای روی پاسپورت باید همخوانی داشته باشد
 • پس از اتمام کار شما به دفترخانه رسمی می روید و مدارک خود را آنجا به صورت حضوری تحویل می گیرید
 • شما برای ثبت شرکت نیازمند آدرس هستید که ما به شما دفتر مجازی را پیشنهاد می کنیم و کارشناسان ما در ملیس پی در دریافت آن کمک شما هستند
 • پس از ثبت شرکت بلافاصله باید یک حسابدار یا حسابرس ترک معرفی کنید نگران نباشید ما به شما بهترین کارشناسان حسابداری ترک را با پایین ترین قیمت معرفی می کنیم. به این حسابدار باید ماهیانه پرداختی انجام دهید او مسئول حساب کتاب شرکت شما و ارائه آن به اداره مالیات ترکیه است پس با دقت باید انتخاب کنید و به هر پیشنهادی اعتماد نکنید. هزینه حسابرس بین ۲/۵۰۰ تا ۳۵۰۰ لیر می باشد
 • پس از ثبت شرکت شما می توانید برای افتتاح حساب شرکت اقدام کنید که شرایط خاصی دارد و برای هر شرکتی این کار را انجام نمی دهند. اما کارشناسان ما در ملیس پی در صورت تمایل با دریافت هزینه حساب شرکت در ترکیه باز خواهند کرد.
 • ارائه مدارکی همچون شماره مالیاتی ترک، آدرس معتبر فیزیکی، فیش آب و گاز، از سوی شما نیازی نیست و همه این موارد توسط ما و با رایزنی حل شده است.
 • نیازی به صحبت به زبان ترکی یا انگلیسی ندارید، نماینده ما همراه شماست و کلیه مکالمات از طریق ایشان انجام می‌شود.
 • بی اعتبار بودن ثبت شرکت در ترکیه اصلا صحت ندارد و شما با ثبت شرکت در ترکیه به راحتی می توانید با کشورهای اروپایی، امریکایی، استرالیا مراودات کاری و مالی داشته باشید.

شرایط ثبت شرکت در ترکیه چیست؟

ثبت شرکت در ترکیه شرایط بسیار راحتی دارد و برای افراد بین المللی جهت رشد اقتصادی سخت نمی گیرد و حمایت می کند تا در کمتر از سه روز شرکت خود را ثبت کنید و در کوتاه ترین زمان شرکت را فعال کنید.

شرایط ثبت شرکت در ترکیه  که باید به طور دقیق از آن مطلع باشید در جدول زیر به طور کامل آورده شده است پس قبل از اقدام برای ثبت شرکت آن را به طور کامل بخوانید؛

شرایط لازم برای ثبت شرکت در ترکیه توضیحات
مدت زمان لازم برای ثبت شرکت در ترکیه خیلی کوتاه( کمتر از یک هفته کاری)
زمینه های مجاز برای ثبت شرکت در ترکیه تجارت، خدماتی، تولید، صنعت، پوشاک و …
مقدار مالیات بر درامد شرکت های ترکیه ای بین 18 الی 25 درصد از درامد و سود خالص شرکت
اخذ اقامت ترکیه با ثبت شرکت در ترکیه امکان اخذ اقامت ترکیه به همراه خانواده وجود دارد در صورت اشتغال ۵ شهروند ترک در شرکت
مدت اقامت در ترکیه با ثبت شرکت در ترکیه هم کوتاه مدت و هم بلند مدت به صورت نامحدود
 

شرط تمدید با اخذ اقامت ترکیه با ثبت شرکت در ترکیه

ورود اولیه با ویزای تجاری
میزان سرمایه در گردش و فعالیت شرکت
میزان سرمایه شرکت
برای اطلاعات بیشتر و دقیق تر میتوانید با مشاوران و وکلای ملیس پی تماس بگیرید
مقدار زمان لازم برای ثبت شرکت در ترکیه با حضور وکلای ما کنار شما حدود 3 روز کاری
استخدام نیروی ترکیه ای برای ثبت شرکت در ترکیه در زمان ثبت شرکت نیاز به استخدام نیروی ترک ندارید اما برای فعالیت می بایست یک حسابدار ترک حتما را استنخدام کنید که هزینه آن زیاد نیست
اجاره یا خرید ملک برای ثبت شرکت در ترکیه برای ثبت شرکت نیاز به یک آدرس رسمی است. البته می توانید هوم آفیس هم اجاره یا رهن کنید
امکان افتتاح حساب بانکی در بانک های ترکیه با ثبت شرکت با ثبت شرکت می توانید حساب تجاری افتتاح کنید البته با کارشناسان ملیس پی چرا که به راحتی حساب شرکت در ترکیه باز نمی شود و نیازمند استعلام است
حداقل سن مورد نیاز برای ثبت شرکت در ترکیه همه افراد بالای 18 سال سن می توانند در کشور ترکیه اقدام به ثبت شرکت کنند.
میزان هزینه مورد نیاز برای ثبت شرکت در ترکیه بین ۴۰ هزار لیر تا ۷۰ هزار لیر متناسب به نوع سبک شرکت کتفاوت است.

برای ثبت شرکت در ترکیه، اسناد و مدارک ترجمه شده به زبان ترکی به دفاتر ثبت تجارت استانی که شرکت در آنجا می خواهید ثبت شود ارسال میشود و پس از بررسی توسط کارشناسان این دفاتر، یک تاییدیه رسمی برای شما صادر میشود. برای اطمینان از تکمیل بودن مدارک شما، کارشناسان و وکلای ما در کنار شما خواهند بود. ذکر این نکته الزامی است که برای ثبت هر نوع شرکتی در کشور ترکیه نیاز به مدرک زبان ترکی ندارید.

ما به شما اطمینان خاطر می دهیم که؛

✅  بدون دغدغه و دردسر در سریعترین زمان صاحب یک شرکت بین المللی در ترکیه می شوید

✅ تمامی سوالات شما توسط نماینده ما که از ابتدا تا انتهای فرآیند ثبت شرکت در ترکیه در کنار شماست، پاسخ داده می‌شود

✅ قیمت خدمات ما از تمامی مجموعه‌های مشابه پایین تر است و نصف هزینه پس از انجام کار دریافت می‌شود

✅ اطلاعات غیر واقعی برای فروش بیشتر از ما دریافت نمی‌کنید

همین حالا با ما تماس بگیرید

جهت سفارش خدمات می‌توانید با کارشناسان ما صحبت کنید

سوالات متداول در رابطه با ثبت شرکت در ترکیه

مالیات بر درامد کشور ترکیه نسبت به کشور های اروپایی و آمریکایی پایین تر است و نهایتا تا 23% بر درامد خالص سالانه است.
هزینه ثبت شرکت در ترکیه متناسب با نوع شرکت، بین 50.000 تا70.000 لیر است.
با اقدام از طریق حضوری به طور میانگین بین 3 الی 4 روز کاری طول میکشد. اما ممکن است تا یک هفته هم طول بکشد.
هزینه تحصیل در ترکیه متناسب با مدارس و دانشگاه انتخابی متفاوت است. در این رابطه برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرید.
هزینه نگهداری متناسب به شرکت شما متفاوت است که در این مقاله به طور دقیق برای شما شرح داده شده است.
بله. ایرانیان عزیز به راحتی می توانند در این کشور اقدام به ثبت شرکت کنند.
بله. با ثبت شرکت و فعال بودن شرکت شما و پرداخت مالیات های قراردادهای کاری شما، می توانید اقامت خود و خانواده را تمدید کنید.
با ثبت شرکت در این کشور می توانید در مرحله اول اقامت 1 ساله و یا ویزای تجاری دریافت کنید.پس از یک سال می بایست اقامت خود را تمدید کنید. که بعد از 5 سال می توانید اقدام به دریافت اقامت دائم کنید.
خیر، شما پس از ثبت شرکت در ترکیه می توانید اقامت موقت و دائم را دریافت کنید.
بر اساس ماده 5 قانون کار ترکیه، همسر و فرزندان بالای 18 سال می توانند به صورت قانونی در این کشور مشغول به کار شوند.
بله. با ثبت شرکت و افتتاح حساب در ترکیه می توانید مراودات مالی با تمامی شرکت های خارجی داشته باشید.
بعد از گذشت 5 سال و بررسی نحوه فعالیت شرکت شما و داشتن ۳ تا ۵ کارمند ترک به صورت رسمی،، بله.
برای ثبت شرکت مشئولیت محدود نیاز به حداقل 50.000 لیر ترکیه است و برای شرکت سهامی عام به 50000 لیر سرمایه اولیه نیاز است.

فهرست مطالب

زنی به همراه دو مرد دور میزی نشسته اند و در حال ثبت شرکت در ترکیه هستند

همه چیز در رابطه با ثبت شرکت در ترکیه که باید قبل از اقدام بدانید

یکی از بهترین و آسان ترین روش ها برای دریافت اقامت دائم ترکیه و تراکنش مالی با دنیا، ثبت شرکت در ترکیه است. زیرا ثبت شرکت در ترکیه نسبت به کشور های اروپایی هزینه و موانع کمتری دارد. تمامی روند ثبت شرکت در ترکیه نهایتا یک هفته کاری زمان میبرد و بین ۴۰ هزار لیر تا ۵۰ هزار لیر هزینه در برخواهد داشت. همچنین مالیات ثبت شرکت در ترکیه نسبت به دیگر کشورها کمتر بوده و حدود 23% می باشد و مهمترین نکته این است که پس از ثبت شرکت و 5 سال اقامت کاری در این کشور می توانید برای اقامت دائم این کشور اقدام کنید. ترکیه کشوری است که در وهله اول افراد فکر می کنند ارزش اقامت گرفتن ندارد اما باید بدانید که اقامت ترکیه داشتن برای کشورهای اروپایی چون آلمان بسیار با ارزش بوده و در کمترین زمان ممکن بدون معطلی ،ویزا می دهد به افرادی که اقامت ترکیه را دارند. در ادامه با ما همراه باشید تا به شما بگوییم چرا باید در ترکیه ثبت شرکت کنیم.

چرا ثبت شرکت در کشور ترکیه؟

چرا ثبت شرکت در ترکیه ؟ پاسخ آن روشن است چرا که مهمترین دلیل این است که با ثبت شرکت در ترکیه و افتتاح حساب تجاری می توانید با تمامی شرکت های بین المللی مراودات تجاری و مالی برقرار کنید.

همچنین پس از 5 سال اقامت کاری در ترکیه بعد از ثبت شرکت و راه اندازی بیزینس فعال در ترکیه و داشتن کارمند از جمله ۵ کارمند ترک می توانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید. با دریافت اقامت و شهروندی ترکیه دیگر دغدغه ای برای دریافت ویزا کشورهای اروپایی، آمریکایی و دیگر کشور ها را نخواهید داشت.

کشور ترکیه یکی از همسایه های ایران می باشد که دولت این کشور با دولت ایران روابط سیاسی خوبی را دارد و همچنین مردم دو کشور از نظر اجتماعی و فرهنگی شباهت های بسیاری به هم داریم. ثبات اقتصادی نسبت به ایران، هزینه های زندگی کمتر نسبت به سایر کشور های اروپایی و هم چنین شبیه بودن هزینه های زندگی مانند ایران، تسهیلات دولتی برای فعالیت اقتصادی در این کشور و عدم محدودیت برای فعالیت ایرانیان در این کشور موجب شده است که این کشور به مقصد مهاجرتی و اقتصادی خوبی برای ایرانیان تبدیل شود.

ترکیه در سال های گذشته به یکی از 20 قدرت برتر اقتصادی از نظر سازمان های اقتصادی جهانی تبدیل شده است، به گونه ای که نرخ بیکاری در سال 2019 از 13.8% به 12.7 در سال 2020 کاهش بیاید و این عدد در سال 2021 به 12% بوده است و در سال 2022 به کمتر از 10.5% درصد رسید. سیاست ترکیه در سال های اخیر برای پویایی اقتصاد این کشور عملکرد مطلوب و قابل قبولی داشته است. تورم در ترکیه نوسان زیادی دارد اما خوشبختانه دولت ترکیه با حمایت از شهروندان و بالا بردن دست مزد و مزایا سعی کرده است تا فشار زندگی را بر روی شهروندان کم کند.

مراحل ثبت شرکت در ترکیه

مراحل ثبت شرکت در ترکیه می تواند  از ۳ روز کاری تا ۱۰ روز کاری به طول بیانجامد. در طول این پروسه تمامی مراحل زیر باید اجرا شوند که وکلا و مشاوران ما در کنار شما خواهند بود.

 • تعیین محل شرکت در ترکیه که می توانید از دفتر مجازی هایی که ما معرفی می کنیم استفاده کنید
 • تنظیم اساسنامه شرکت
 • دریافت و تکمیل فرم های ثبت شرکت در ترکیه
 • اخذ شماره مالیاتی از خزانه داری ترکیه
 • دریافت تاییدیه اساسنامه شرکت از دفاتر ثبت تجاری ترکیه
 • ثبت نام در اتاق بازرگانی ترکیه
 • دریافت تاییدیه و امضای وکالت نامه از دفاتر رسمی کشور ترکیه
 • گرفتن فرم خزانه داری کشور ترکیه
 • مراجعه به اداره دارایی کشور ترکیه و ارسال فرم های پیش ثبت نام به منظور بررسی و تایید آنها و آدرس دفتر شرکت
 • مراجعه بازرسان دفتر املاک به منظور چک کردن و تایید آدرس شرکت
 • دریافت شماره مالیاتی شرکت پس از تایید ها و بازرسی های نهایی
 • چاپ و پخش کارت ویزیت شرکت
 • دریافت گواهینامه دفتر های حسابداری
 • افتتاح حساب تجاری برای شرکت
 • معرفی یک مشاور مالی رسمی

تمامی این مراحل در مدت زمان بسیار کوتاه توسط تیم حرفه ای ما انجام می شود از این رو یک مشاور  آشنا به امور اداری کشور ترکیه در طول این پروسه باید همراه شما باشد. نگران نباشید  وکلا و مشاوران ملیس پی می توانند شما را در تمام این مراحل شما را همراهی و هدایت کنند تا مسیر را به درستی طی کنید.

نمای شهر استانبول با مسجد ایاصوفیه با آسمان آبی - ثبت شرکت در ترکیه

مزایای ثبت شرکت در در ترکیه

مهمترین مزایای ثبت شرکت در کشور ترکیه در زیر به مختصر شرح داده شده است.

 • کوتاه بودن پروسه ثبت شرکت در ترکیه
 • با ثبت شرکت در کشور ترکیه، امکان دریافت اقامت کوتاه و دائمی کشور ترکیه را خواهید داشت.
 • شهروندان ایرانی بدون نیاز به حضور یک شهروند ترکیه ای می توانند در این کشور اقدام به ثبت شرکت کنند.
 • با ثبت شرکت در ترکیه میتوانید با افتتاح حساب تجاری، با دیگر بانک ها و شرکت های تجاری میتوانید مبادلات مالی با ارزهای دلار، یورو، پوند، لیر و دیگر ارز ها انجام دهید. البته باز کردن حساب شرکت بسیار سخت است و نیازمند فعال بودن شرکت در ترکیه دارد که ما در ملیس پی برای شما در همان ماه اول حساب شرکتی نیز باز می کنیم
 • از بانک های ترکیه می توان وام دریافت کرد.
 • نرخ مالیات کشور ترکیه نسبت به دیگر کشور ها مانند آمریکا بسیار کمتر می باشد.
 • برای ثبت شرکت در ترکیه نیاز به دفتر کار تجاری و یا اداری نیست زیرا شما می توانید از دفاتر مجازی هم برای این پروسه استفاده کنید. که ما در ملیس پی دفتر مجازی هم به شما با پایین ترین قیمت معرفی می کنیم

معایب ثبت شرکت در ترکیه

معایب ثبت شرکت در ترکیه آن قدر چشم گیر نیست اما در زیر تعدادی از آن ها را به شما می گوییم؛

 • وجود مالیات بر درامد برای شرکت های فعال در ترکیه که البته در همه کشورهای دنیا این قانون وجود دارد
 • پروسه دریافت اقامت با ثبت شرکت در ترکیه قدری زمانبر می باشد.
 • در صورت فعالیت شرکت با شرکت های ترکیه ای و مردم ترکیه نیاز به یادگیری زبان ترکی الزامی است، زیرا مردم ترکیه به زبان انگلیسی تسلط  کافی ندارند.
 • در صورت بروز مسائل و مشکلات حقوقی، پیگیری آن در سیستم قضایی کشور ترکیه بسیار مشکل است.

جدول سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت در ترکیه

تفکیک سرمایه اولیه موردنیاز برای ثبت شرکت در ترکیه به شرح زیر می باشد:

نوع شرکت حداقل سرمایه مورد نیاز به لیر حداقل سرمایه مورد نیاز به دلار تعداد سهامدار
مسئولیت محدود ۵۰۰۰۰ ۵۳۷ حداقل یک و حداکثر۵۰
سهامی ۵۲۱۳۹ ۲۸۰۰ حداکثر ۲۵۰
جمعی ۱۸۶۲۱ الی ۲۷۹۳۱ ۱۰۰۰ الی ۱۵۰۰ حداقل ۷ و حداکثر ۵ هزار
مشارکتی ۱۸۶۲۱ الی۲۷۹۳۱ ۱۰۰۰ الی ۱۵۰۰ یک یا چند سهامدار

نمایی از شهر استانبول با برج های مدرن در شب - شروط اولیه برای ثبت شرکت در ترکیه در سال ۲۰۲۴

شروط اولیه برای ثبت شرکت در ترکیه در سال ۲۰۲۴

شروط اولیه برای ثبت شرکت در ترکیه در سال ۲۰۲۴ تقریبا شبیه سال گذشته است و ما شاهد تغییر چشم گیری نبوده است و این در حالیست که ممکن است در نیمه دوم سال ما شاهد سخت گیری های خاصی برای ثبت شرکت در ترکیه باشیم پس اگر می خواهید در ترکیه ثبت شرکت کنید همین امروز اقدام کنید. و با ملیس پی تماس بگیرید.

در واقع در طول دهه گذشته، کشور ترکیه شاهد پیشرفت اقتصادی و جذب سرمایه گذاری کشور های خارجی بوده است. به طوریکه این کشور از نظر کارشناسان جزو 20 کشور قدرت اقتصادی دنیا قرار گرفته است و در سال 2023 می تواند نرخ بیکاری تک رقمی باشد و این درحالی است که کشور ایران به دلیل قرار گرفتن در لسیت تحریم های آمریکا و اروپا و لیست سیاه FATF، شرایط سختی را دارد برای ارتباطات بین المللی و انجام مراودات مالی با آن ها.

یکی از مهمتزین نکته ها برای ثبت شرکت در ترکیه و انجام فعالیت تجاری و اقتصادی در کشور ترکیه، برابری سرمایه گذاران و فعالان ترکیه ای با فعالان خارجی و ایرانی در این کشور است. به طوری که بر اساس شرایط برابری، سرمایه گذاران و فعالان خارجی از حقوق و تسهیلات داخلی بهره میبرند. برا اساس این قانون برابری، سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی با اطمینان خاطر و به فعالیت تجاری و اقتصادی خود در این کشور میپردازند.

هزینه های جاری برای داشتن شرکت در ترکیه

محاسبه دقیق این محاسبات سخت است، زیرا این هزینه متناسب با نوع بیزنس و شرکت، سرمایه اولیه، محل ثبت شرکت و پارامتر های دیگر متغیر و متفاوت است. با این حال به طور کلی تنها هزینه ثبت خالص شرکت بین 4000 تا 7000 لیر متغیر است. ما در این مقاله میانگینی از هزینه های لازم را برای شما آورده ایم. البته برای دریافت پاسخ دقیق متناسب با شرایط شما بهتر است تا با مشاوران “ملیس پی” تماس بگیرید.

 • سرمایه اولیه برای ثبت شرکت 50.000 لیر می باشد. (حدودا معادل 1400 دلار آمریکا)
 • حداقل 120 دلار یا ۲ هزار لیر ماهانه برای حسابدار رسمی
 • در صورت نیاز هزینه های استخدام کارمند. این هزینه برای ثبت شرکت در ترکیه لازم نیست.
 • هزینه اجاره یا خرید دفتر کار که متناسب با شهر و محل آن بسیار متفاوت است.

هزینه نگهداری و مالیات برای شرکت های ثبت شده در ترکیه

هزینه های شرکت در ترکیه نسبت به سایر کشور های اروپایی و آمریکایی کمتر می باشد.

 • تا 23% مالیات بر درامد خالص سالیانه شرکت
 • سالانه حدود 400 دلار آمریکا برای رسیدگی به دفاتر رسمی و پلمپ آن در اداره دارایی

باز کردن حساب شرکت در ترکیه پس از ثبت شرکت در ترکیه

نحوه افتتاح حساب برای شرکت ثبت شده در ترکیه

برای افتتاح حساب بانکی برای ثبت شرکت  در ترکیه میبایست مدارک زیر را به بانک ارائه دهید:

 • پاسپورت به همراه یک عدد کپی از صفحه اول
 • مدارک محل سکونت شما به منظور احراز محل سکونت شما
 • شماره شناسایی مالیاتی رسمی ترکیه

البته یکی از شروط اصلی باز کردن حساب بانکی شرکتی در ترکیه داشتن حساب شخصی در ترکیه است در واقع شما نیاز دارید قبل از بازکردن حساب شرکت یک حساب شخصی در ترکیه داشته باشید. برای باز کردن حساب شرکت در ترکیه شرایطی وجود دارد که شما می توانید در وب سایت ملیس پی آن را به طور کامل مطالعه کنید. کارشناسان ما در ملیس پی در تنها یک روز کاری برای شما،باز کردن حساب در ترکیه را انجام می دهند.

در صورت تمایل برای افتتاح حساب بدون نیاز به ثبت شرکت در ترکیه، می توانید با مشاوران ما در این حوزه تماس بگیرید.

انواع روش های ثبت شرکت در ترکیه

برای ثبت هر یک از شرکت های نام برده شده در این مقاله میتوانید از یکی از دو روش زیر استفاده کنید.

1- ثبت شرکت در ترکیه به صورت حضوری

در این روش شما میبایست به کشور ترکیه سفر کنید و به صورت حضوری اقدام به ثبت شرکت در ترکیه کنید. در این روش شخصا مدارک و وکالت نامه ها را امضا کرده و ثبت برسانید.

2- ثبت شرکت در ترکیه بدون حضور در ترکیه و از طریق وکالتنامه

در این شرکت شما ثبت شرکت را از داخل ایران یا هر کشور دیگری بدون حضور در ترکیه، شرکت خود را در کشور ترکیه ثبت خواهید کرد و دیگر نیازی به سفر به این کشور نیست. برای ثبت شرکت در ترکیه به صورت غیر حضوری، فقظ از طریق کنسولگری ترکیه میبایست انجام شود.

البته در این روش باید توجه داشت که امکان سوء استفاده و کلاهبرداری بیشتر است و باید به افراد و مجموعه های معتبر و سرشناس وکالت بدهید.

نکات مهم در این روش:

 • وکالت نامه هایی که در سایر دفاتر اسناد رسمی ثبت شوند و از هرگونه اغتبار قانونی مبرا هستند.
 • هیچ گونه امکان ثبتی در عرض 2 ساعت و به صورت آنلاین در این روش وجود ندارد.

از این رو توصیه ما با توجه به تجریه ناگوار افراد در ثبت شرکت به صورت غیر حضوری، ثبت شرکت تنها از طریق حضوری است .

ثبت شرکت در ترکیه بدون نیاز به دفتر اداری یا تجاری

یکی از نیازمندی های اصلی برای ثبت شرکت در ترکیه ارائه یک آدرس ثبتی و رسمی است. در کل برای هرگونه فعالیت تجاری و اداری در داخل کشور ترکیه، نیازمند یک آدرس رسمی و ثبتی است. این آدرس می تواند به صورت های زیر باشد:

 • Home office برای بعضی از کسب و کارهای به خصوص
 • اجاره ملک
 • خرید ملک در ترکیه
 • استفاده از آدرس ثبتی از موسساتی که خدمات آدرس به ایرانیان ارائه می دهند

عکس یک دفتر مجازی در ترکیه- ثبت شرکت در ترکیه

خدمات دفتر مجازی در ترکیه

که ما در ملیس پی به شما دفتر کارهای مجازی معتیر در ترکیه را معرفی می کنیم و شما بدون کمترین هزینه می توانید این دفاتر را برای طولانی مدت رزرو کنید البته توجه داشته باشید آدرس شرکت در اساسنامه شما درج می شود از این رو در صورت تغییر آدرس باید آدرس جدید در اساسنامه شرکت شما قید شود که تیم ما در ملیس پی این کار را برای شما انجام خواهد داد پس نگرانی بابت تغییر آدرس بی مورد است.

دریافت ویزا با ثبت شرکت در ترکیه

دریافت ویزا با ثبت شرکت در ترکیه در وهله اول بسیار سخت است اما شدنی است. مراحل دریافت ویزا با ثبت شرکت در ترکیه شامل مراحل زیر است :

 1. ثبت شرکت در ترکیه
 2. ثبت نام در سایت https://e-ikamet.goc.gov.tr
 3. ساخت اکانت مخصوص به خود با اطلاعات شخصی
 4. پر کردن با دقت فرم های درخواست
 5. دریافت بیمه یک ساله
 6. دریافت نوبت برای راندو
 7. مصاحبه حضوری
 8. پرداحت حدود ۳ هزار لیر به دستگاه دولتی مراجعه کننده برای بررسی درخواست

پس از طی این مراحل باید منتظر پاسخ باشید که این پاسخ از طریق پروفایل شخصی شما در سایت مربوطه به اطلاع شما رسانده می شود ما در ملیس پی صفر تا صد این کار را برای شما با کمترین هزینه انجام خواهیم داد. هزینه درست کردن فرم حدود ۲ هزار لیر می باشد و در یک روز کاری برای شما توسط تیم حرفه ای انجام داده خواهد شد. از این طریق دیگر شما نگران پر کردن فرم اشتباه نخواهید بود.

شما از طریق ثبت شرکت می توانید ویزای تجاری دریافت کنید و پس از آن برای اقامت یک ساله اقدام کنید که تیم حرفه ای ما در این مسیر کنار شما خواهد بود

گفتنی است گرفتن ویزا و کارت اقامت بسته به بررسی های دولت ترکیه دارد و هیچ کس نمی تواند ادعا کند تضمینی این کار را برای شما انجام دهد پس مراقب وعده وعید های غلط باشید تا مورد سو استفاده کلاهبرداران قرار نگیرید.

دریافت ویزای همراه با ثبت شرکت در ترکیه

دریافت ویزای همراه با ثبت شرکت در ترکیه، کار سختی نیست در واقع تمامی افرادی که اقدام به خرید ملک، سرمایه گذاری در ترکیه و یا اقدام به ثبت شرکت در این کشور میکنند میتوانند برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود ویزا همراه دریافت کنند. پس نگران ویزای همراه نباشید.

ملیس پی با کارشناسان و وکلای مجرب شما را در پروسه ثبت شرکت در ترکیه همراهی می کند و تمامی نیازهای شما را رفع می کند . شما تنها با ۴۰ تا ۵۰ هزار لیر می توانید در ۳ روز صاحب یک شرکت بین المللی شوید و از طریق آن وارد تجارت بین المللی شوید. به تیم حرفه ای ملیس پی اعتماد کنید ما پاسخ اعتماد شما را با کاری بی نقض و مشاوره ۲۴ ساعته می دهیم.

qu@nt@

qu@nt@

این یک متن تست است جهت اینکه ببینیم داخل باکس نویسنده چطور نمایش داده می‌شود
0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها